Özel Üretim


Cansui Özel Üretim

Klasik nişan yüzüklerinden tam set elmasa, gümüşten altına. Cansui Design Bodrum`un tek kişiye özel üretim yapan atölyesidir. Bodrum stüdyomuzdan dünyanın her yerinden özel müşteriler için özel mücevher parçaları üretiyoruz.

Cansui Design Tasarım ve İşçilik

Cansui Design olarak, özel mücevher işlerinde Türkiye`nin en saygın ustaları ile çalışıyoruz. Hayalinizde tasarladığınız takıyı gerçeğe çeviriyoruz.

Cansui Kalitesi

Özel parçanızı oluşturmak için sadece en nadir ve en iyi malzemeleri kullanıyoruz. 18 ayar altın, platin ve elmaslarla çalışan ustalarımızla, bir Cansui Design parçasından beklediğiniz şeylerin standartlarının en yüksek olduğundan emin olmak ve özel mücevherlerinizi oluşturmak için Türkiye`deki en iyi malzemeleri tedarik ediyoruz. Tüm parçalar ayar damgası ile işaretlenecek ve 0.30ct`ın üzerindeki elmaslar talep ederseniz bir GIA raporu ile gelecek.

Süreci Başlat

Lütfen aşağıdaki yardımcı sorulara cevap vererek bize mail ile veya whats app üzerinden ulaşın ve size özel mücevher parçanız için bir teklif gönderebilmemiz için gerekli bilgileri bize gönderin. Lütfen soru formunuza olabildiğince çok ayrıntı ekleyin. Teklifinizi bir araya getirmek için sizden ihtiyaç duyacağımız bilgi türünün altında birkaç soru verdik. Özel gümüş parçalarımız 250 TL`den başlıyor altın parçalar talebinize ve piyasanın o günkü durumuna göre değişkenlik gösteriyor. Özel tasarım ürünün tamamlanması yaklaşık iki hafta sürüyor.

- Senin için ne yapmamızı istiyorsun?

- Özel parçanız gümüş mü altın mı olsun?


- Özel parçanızda elmas ister misiniz? 

- Parça, yükseklik, genişlik, uzunluk istediğiniz boyutu nedir?

- İçinde bulunmasını istediğiniz bir harf, sembol veya burç var mı? 


- Eğer kendi çiziminizi yaptırmak istiyorsanız veya ilham aldığınız çizimler ve görüntüler varsa lütfen yapmamızı istediğiniz tasarımın resimlerini sağlayın.


Soruların cevaplarını ve varsa eklemek istediğiniz bilgileri [email protected] adresine iletebilirsiniz.